I Denne Artikkelen:

Kostnaden for å bruke tjenestene for varer ved pundet (som epler) er $ 1 per pund (5 pund maksimalt), mens varer solgt individuelt (som en ananas) koster $ 1 på toppen av prisen på frukten, ifølge Gothamist.

Selvfølgelig har supermarkeder tilbudt prehakkede grønnsaker til en høy pris i mange år - dette sikrer at du får et friskt produkt kuttet akkurat slik du liker det.

Personlig finner jeg at det er en beroligende tid å koble til maten min, til og med å smelte og forberede maten min, til og med butternutskall og artisjokker. Men hvis du er noen som har ekstra penger og foretrekker at noen gjør det skitne arbeidet for deg, her går du!

Tenk deg å bringe en kasse med helt hakkede og prepped frukt og veggies hjem for dine ukentlige måltider. En drøm går i oppfyllelse, selv om den kommer til en pris. Er dette banet vei for matbutikkversjoner av Blue Apron meal boxes? Bare tiden vil vise.


Video: